Visitor Info (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Update interval
oc: Frequéncia de las mesas a jorn

en: State
oc: Estat

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Visitors
oc: Visitaires
