Visitor Info (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Update interval
pt: Intervalo entre atualizações

en: State
pt: Estado

en: Zip Code
pt: Código Postal

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: City
pt: Município/Concelho

en: Google Maps API Key
pt: Chave do Google Mapas API

en: Default height
pt: Altura predefinida

en: Default width
pt: Largura predefinida

en: Country Code
pt: Código do País

en: Visitors
pt: Visitantes
