Visitor Info (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Update interval
sk: Interval aktualizácie

en: State
sk: Stav

en: Zip Code
sk: PSČ

en: IP Address
sk: IP adresa

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená šírka Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
sk: Predvolená výška Google mapy. Môže byť zadaná ako CSS hodnota alebo percentá. Napr.: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Visitors
sk: Návštevníci
