Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد
