Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ
