Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl
