Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
de: Attribut

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Default
de: Standard

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: Invisible
de: Unsichtbar
