Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
es: Atributo

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Default
es: Por defecto

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después
