Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren
