Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen
