Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Default
fr: Par défaut

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après
