Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי
