Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon
