Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Invisible
hu: láthatatlan
