Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
it: Attributo

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Default
it: Predefinito

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo
