Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Default
ja: デフォルト

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後
