Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ
