Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Invisible
lt: Nematomas
