Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Invisible
nl: Onzichtbaar
