Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po
