Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد
