Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Default
ru: По умолчанию

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Invisible
ru: Невидимый
