Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za
