Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter
