Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
te: లక్షణము

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత
