Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
uk: Атрибут

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Invisible
uk: Невидиме
