Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Default
vi: Mặc định

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Invisible
vi: Vô hình
