Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després
