Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po
