Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Default
da: Standard

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter
