Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά
