Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
et: Omadus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast
