Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois
