Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી
