Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में
