Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Default
id: Bawaan

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah
