Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise
