Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp
