Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
pt: Atributo

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Default
pt: Predefinido

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após
