Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Invisible
ro: Invizibil
