Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra
