Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl
