Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir
