Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc
