Visual Form Alter (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு
