Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
