Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Page
ca: Pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
