Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Page
el: Σελίδα

en: Fields
el: Πεδία

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
