Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Page
fa: صفحه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
