Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: more
gd: barrachd

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Page
gd: Duilleag

en: Fields
gd: Raointean

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
